BZD27C100P R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C100P R3G
JLCPCB Part #
C485470
Package
SubSMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 1W 200Ω 5uA 94V~106V SubSMA Zener Diodes ROHS