BZD17C12P RVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD17C12P RVG
JLCPCB Part #
C6474811
Package
SMA
Description
12V 3uA@9.1V 7Ω 800mW SMA Zener Diodes ROHS