1.5KE110CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE110CH
JLCPCB Part #
C19849610
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 121V 158V 1uA 89.2V 9.9A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS