1.5SMC120A V6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC120A V6G
JLCPCB Part #
C2446093
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 102V 114V 165V 9.5A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS