1V5KE51A
MFR.Part #
1V5KE51A
JLCPCB Part #
C2446823
Description
1.5kW 21.4A 43.6V 48.5V 5uA 70.1V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS