1V5KE20CA
MFR.Part #
1V5KE20CA
JLCPCB Part #
C2446514
Description
1.5kW 17.1V 19V 27.7V 54.2A 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS