1V5KE130CA
MFR.Part #
1V5KE130CA
JLCPCB Part #
C2447038
Description
1.5kW 111V 124V 179V 5uA 8.4A Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS