FWF25025-S12B22W5B
MFR.Part #
FWF25025-S12B22W5B
JLCPCB Part #
C2834206
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS