FWF12507-S04B24W5B
MFR.Part #
FWF12507-S04B24W5B
JLCPCB Part #
C2834118
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.5mm 4 4.1mm 4P Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS