FWF12510-S11B14W5M-A
MFR.Part #
FWF12510-S11B14W5M-A
JLCPCB Part #
C2833850
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.8mm 11 11P 125V 1A 1x11P 6.7mm Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS