FWF12504-S05B24W5M
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FWF12504-S05B24W5M
JLCPCB Part #
C456505
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.6mm 5 5.3mm 5P Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS