FWF12506-S08S24W5B
MFR.Part #
FWF12506-S08S24W5B
JLCPCB Part #
C456507
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 3.5mm 4.7mm 8 8P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS