FFH25401-S06S1001K6K
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FFH25401-S06S1001K6K
JLCPCB Part #
C2834271
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 5.7mm 6P Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS