FFC05011-10SBB114W5M
MFR.Part #
FFC05011-10SBB114W5M
JLCPCB Part #
C456435
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 10P 2mm 500mA 50V Bottom Contact Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS