FWF25019-S06B22W1B
MFR.Part #
FWF25019-S06B22W1B
JLCPCB Part #
C2833962
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 6 6P 7.5mm Brass Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS