AM-26.000MAGE-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
AM-26.000MAGE-T
JLCPCB Part #
C7072381
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 12pF 26MHz 80Ω ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS