8Y-27.000MEEQ-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
8Y-27.000MEEQ-T
JLCPCB Part #
C5929070
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 100Ω 10pF 27MHz ±10ppm ±10ppm SMD Crystals ROHS