MBR10100DS
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
MBR10100DS
JLCPCB Part #
C52117619
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 200A 850mV@5A TO-252-2L Schottky Diodes ROHS