SMF200CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMF200CA
JLCPCB Part #
C726986
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200V 200W@10/1000us 247V 324V 500mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS