BZT52C2V4
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C2V4
JLCPCB Part #
C726987
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 150uA@1V 2.2V~2.6V 2.4V 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS