PESD0402MS18
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
PESD0402MS18
JLCPCB Part #
C47283688
Package
0402
Description
0.05pF 1 100nA 18V 40V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS