BZT52B5V6S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52B5V6S
JLCPCB Part #
C47283695
Package
SOD-323
Description
1 Independent 1uA@2V 200mW 400Ω 40Ω 5.49V~5.71V 5.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS