CJ102MDA16B3
MFR.Part #
CJ102MDA16B3
JLCPCB Part #
C2844423
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 16mm 3000hrs@105℃ 5mm 70mΩ@100kHz 930mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS