CV102MFC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV102MFC20BP
JLCPCB Part #
C22436086
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 20mm 35V ±20% Plugin,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS