CG680MOE25B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG680MOE25B
JLCPCB Part #
C2844438
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 25mm 300mA@120kHz 400V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS