91WR500KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
91WR500KLF
JLCPCB Part #
C7206883
Package
Plugin
Description
1 500kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS