SPP1UL15R0JLF
MFR.Part #
SPP1UL15R0JLF
JLCPCB Part #
C7083915
Package
Plugin,D3.8xL10.2mm
Description
-55℃~+200℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.8xL10.2mm Through Hole Resistors ROHS