72PR20KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72PR20KLFTB
JLCPCB Part #
C5913792
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS