68XR20KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68XR20KLFTB
JLCPCB Part #
C5912087
Package
Plugin
Description
20 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS