68WR50KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68WR50KLFTB
JLCPCB Part #
C6080757
Package
Plugin
Description
20 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS