68WFR500LFAP
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68WFR500LFAP
JLCPCB Part #
C7032019
Package
Plugin
Description
20 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS