PV36Z103C01B00
MFR.Part #
PV36Z103C01B00
JLCPCB Part #
C6365189
Package
Plugin
Description
10kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS