38PLAAR10KLF20
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
38PLAAR10KLF20
JLCPCB Part #
C7013122
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 150mW ±20% ±500ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS