TON 15-2413SM
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TON 15-2413SM
JLCPCB Part #
C5987757
Package
SMD-6P,27.9x23.9mm
Description
1 15V 15W 18V~36V 1A 2.25kV 88% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection SMD-6P,27.9x23.9mm Isolated Power Modules ROHS