THR 20-2423WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THR 20-2423WI
JLCPCB Part #
C5797396
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 2 20W 3kV 667mA 86% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS