THR 10-4812WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THR 10-4812WI
JLCPCB Part #
C5960672
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 10W 12V 18V~75V 3kV 835mA 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS