THN 30-4815WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 30-4815WI
JLCPCB Part #
C5797372
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.25A 1.5kV 18V~75V 24V 30W 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS