THN 15-2423WIR
Extended
MFR.Part #
THN 15-2423WIR
JLCPCB Part #
C7400376
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 15W 2 3kV 500mA 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS