THN 30-2422WI
Mechanical Assembly
MFR.Part #
THN 30-2422WI
Description
-12V -40°C ~ 80°C (Derated) 0.89 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.25A,1.25A 1.5 kV 12V 2 30 W 36V 6-DIP Module 9V CB,cURus ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OTP, OVP, SCP, UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS