THN 10-7225WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 10-7225WIR
JLCPCB Part #
C5981353
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 2 210mA 24V 36V~160V 3kV 89% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS