THL 15-4812WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THL 15-4812WI
Description
-40°C ~ 70°C 0.88 1 1.00" Long x 1.00" Wide x 0.40" High (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) 1.25A 1.8 kV 12V 15 W 18V 6-DIP Module 75V CB ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS