TEN 20-11015WIRH
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 20-11015WIRH
JLCPCB Part #
C5980897
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 20W 24V 36V~160V 3kV 833mA 89% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、EMI suppression DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS