TEL 15-2422WIN-HS
Mechanical Assembly
MFR.Part #
TEL 15-2422WIN-HS
Description
-12V -40°C ~ 70°C 0.96" long x 0.56" wide x 0.96" high (24.4mm x 14.3mm x 24.4mm) 1.8 kV 12V 15 W 16-DIP Module, 5 Leads 2 36V 62368-1 625mA,625mA 87% 9V Base board CB,cURus ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS