TEL 15-2422N-HS
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEL 15-2422N-HS
JLCPCB Part #
C6284511
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1.8kV 12V 15W 18V~36V 2 625mA 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS