TPH11006NL,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TPH11006NL,LQ
JLCPCB Part #
C7073229
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 1.6W、34W 11.4mΩ@10V 17A 2.5V 23nC@10V 2nF 60V SOP-8 MOSFETs ROHS