TK22A65X5,S5X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK22A65X5,S5X
JLCPCB Part #
C7362282
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 160mΩ@10V 2.4nF 22A 4.5V 45W 50nC@10V 650V TO-220SIS MOSFETs ROHS