TK65E10N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK65E10N1,S1X
JLCPCB Part #
C6332866
Package
TO-220
Description
1 N-channel 100V 148A 192W 4.8mΩ@10V 42pF 4V 5.4nF 81nC@10V 950pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS