TK650A60F,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK650A60F,S4X
JLCPCB Part #
C5986449
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 1.32nF@300V 11A 34nC@10V 45W 4V 600V 650mΩ@10V TO-220SIS MOSFETs ROHS