TK56E12N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK56E12N1,S1X
JLCPCB Part #
C7069082
Package
TO-220
Description
1 N-channel 120V 168W 4.2nF 4V 56A 69nC@10V 7mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS