TK1K9A60F,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK1K9A60F,S4X
JLCPCB Part #
C5986416
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 1.9Ω@10V 14nC@10V 3.7A 30W 490pF@300V 4V 600V TO-220SIS MOSFETs ROHS